High Pulse

Nową generację serii HighPULSE firmy Merkle wyróżniają innowacyjne detale funkcyjne, dzięki którym jest ona teraz cenniejsza w profesjonalnym spawaniu niż kiedykolwiek. Nowy, dynamiczny wygląd oraz stabilne, zintegrowane uchwyty transportowe nie pozostawiają złudzeń, kto tu rządzi!

  • Bezstopniowa regulacja energii przy palniku TEDAC®
  • Optymalna obsługa także w rękawiczkach
  • Wielofunkcyjny wyświetlacz
  • DeepARC, ColdMIG, HighUP oraz ProSWITCH

HighPULSE 351 K

HP 351Szerokość obudowy HighPULSE 351 K to zaledwie 170mm. Oferujemy specjalną wersję skonstruowaną do podwieszana na szynie podsufitowej. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce w ciasnych pomieszczeniach. Urządzenie jest z góry zasilane zarówno w prąd jak i gaz, w związku z czym na podłodze nie przeszkadzają leżące kable. Wszystkie elementy służące do obsługi znajdują się w zasięgu ręki.

 

HighPULSE 280/350 K

HU 350Małe, kompaktowe i przenośne urządzenia posiadające zintegrowany posuw drutu. Możliwa jest zmiana biegunowości do spawania drutem proszkowym bez osłony gazowej.

HU 352

Jeśli to konieczne, za pomocą paru ruchów można zamontować urządzenie chłodzące wodą WK 300. Wózek transportowy TW 120 ma bardzo duże koła (200mm), oraz jest wyposażony w półkę do stawiania butli z gazem, a także w szufladę na osprzęt.