O firmie

Firma WELDTEAM została założona w 2012 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku spawalniczego na zaawansowane technologie i usługi. Technologie te mają na celu m.in. optymalizacje procesów produkcyjnych prowadzących do wzrostu jakości oraz jednoczesnego zmniejszenia kosztów. Specjalizujemy się w wsparciu technicznym oraz konsultacjach w obszarze wytwarzania konstrukcji stalowych oraz różnego rodzaju elementów maszyn i urządzeń, gdzie stosowane są procesy spawalnicze.

Zespół WELDTEAM wywodzi się bezpośrednio z firm produkujących materiały i urządzenia jak również z zakładów produkcyjnych. To zdobyte wieloletnie doświadczenie umożliwia nam precyzyjną identyfikację potrzeb naszych Klientów, a zrozumienie specyfiki produkcyjnej pozwala nam na  efektywne osiąganie założonych celów.

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna jest ukierunkowana na kompleksowe, szybkie i mobilne działanie. Personel spawalniczy, którego  spawalnictwo jest pasją życia, posiada kwalifikacje potwierdzone dyplomem Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika (IWE), zaś personel badań nieniszczących (NDT) – certyfikaty kompetencji II i III stopnia zgodnie z normą PN-EN 473.

W trosce o potrzeby naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę z wieloma międzynarodowymi firmami, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najwyższej jakości produkty.

Nasi Klienci mogą liczyć m.in. na jasne zasady współpracy, rzetelność, fachowość, uczciwość oraz elastyczność współpracy. Bez trudu dopasujemy się do indywidualnych potrzeb i preferencji danej firmy.

Działamy na terenie całej Polski oraz w większości państw Europy. Prowadzimy również prace w miejscach trudno dostępnych. Dzięki profesjonalnym i doświadczonym pracownikom realizujemy także zlecenia trudne i nietypowe.

Chętnie odpowiemy na Państwa zapytania.

Zespół WELDTEAM