Usługi

Nadzory i audyty

Specjalizujemy się we wsparciu technicznym oraz konsultacjach w obszarze wytwarzania konstrukcji stalowych, aluminiowych, ze stopu niklu czy tytanu jak i różnego rodzaju elementów maszyn i urządzeń, gdzie stosowane są procesy spawalnicze. Personel spawalniczy, którego spawalnictwo jest pasją życia, posiada niezbędne kwalifikacje potwierdzone certyfikatami Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika (IWE).

Doradztwo

Zespół WELDTEAM wywodzi się bezpośrednio z firm produkujących materiały i urządzenia jak również z zakładów produkcyjnych. To zdobyte wieloletnie doświadczenie umożliwia nam precyzyjną identyfikację potrzeb naszych Klientów, a zrozumienie specyfiki produkcyjnej pozwala nam na efektywne osiąganie założonych celów.

Badania NDT

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna jest ukierunkowana na kompleksowe, szybkie i mobilne działanie. Personel badań nieniszczących (NDT) posiada certyfikaty kompetencji II i III stopnia zgodnie z normą PN-EN 473.

Cięcie materiałów

Zajmujemy się dostawą materiałów niestopowych, wysokostopowych oraz aluminium ciętych takimi metodami jak: mechanicznie, plazmą, laserem, wodą.